مشاوره و طراحی آسانسور ، بالابر

قطعا برای انجام یک مشاوره و طراحی دقیق و اصولی یک دستگاه باید عوامل انسانی و تجهیزات لازم مهیا باشد.

این شرکت مشاوره و طراحی آسانسورهارا با توجه با شناخت نیاز مشتری ، به کارگیری اساتید فن و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به روز و شناخت بازار به صورت موثر انجام می دهد.

نصب و راه اندازی آسانسور، بالابر

نصب و راه اندازی یکی از مهمترین بخش از فعالیت در زمینه آسانسور می باشد این شرکت با رعایت موارد ایمنی با برنامه زمانی و بکارگیری ابزار کارآمد روز دنیا ، عملیات نصب را به صورت دقیق ، به موقع و با کیفیت بالا و مطابق اصول مربوطه انجام می دهد.

اخذ استاندارد آسانسور

با مشاوره و نظارت دقیق بر مراحل مختلف نصب آسانسور و امور ساختمانی و به کار گیری اقلام و تجهیزات استاندارد ، آسانسور و محصول نصب شده نهایی استاندارد خواهد بود.

سرویس و نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور

با توجه به حرکت آسانسور ، آن هم به صورت عمودی و به سبب استهلاک و لزوم بالا بودن ایمنی ، واحد سرویس و نگهداری این شرکت با بکارگیری آخرین اصول برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری(اصول نت) موجب افزایش عمر اقتصادی به همراه کمترین خرابی آسانسورها می شود.

دمونتاژ ، بازسازی و نوسازی آسانسور

با گذشت زمان ، به دلیل طراحی و نصب نا مناسب یا بکارگیری قطعات بی کیفیت یا استفاده نادرست ، آسانسورها دچار فرسودگی پیش از موعد می شوند  استفاده از آنها نه تنها ایمن نیست ، بلکه اقتصادی نیز نمی باشد.در این موارد این شرکت در کنار صاحبان – مالکان و استفاده کنندگان از آسانسور ها هستند تا با تغییرات و نوسازی ، آسانسورها را رفع ایراد اساسی(overhaul) یا به روز رسانی(upgrade) کنند.

تعمیرات آسانسور

خرابی آسانسور باید توسط یک شرکت با سابقه که از متخصصین حرفه ای در این زمینه استفاده می‌کند بررسی و آنالیز شود. هر گاه با خرابی آسانسور مانند ایست آسانسور، باز و بسته نشدن درب‌ها، تغییر صدا و …. مواجه شدید، متخصصین ما همواره در خدمت شما خواهند بود.و هنگام خرابی آسانسور، میتوانید با ما تماس بگیرید. ما همواره آماده ارائه خدمات پشتیبانی کاربران عزیز هستیم.